Cem KEÇE
Language: Türkçe English
ARAMA
SOSYAL MEDYA

Cem KEÇE'nin makaleleri ve en son yazıları mail adresine otomatik gelsin istiyorsanız. Aşağıdaki forma e-posta adresinizi yazınız.

E-Posta Adresi:


Seks Doktoru Evlilik ve İlişki Doktoru

Menileri yuttum...

Soru Soran Kişi
Okunma: 55875

Sevgilimle sevişirken ona oral seks yaptım; ancak boşalma anında azıma ve yüzüme boşaldı. Menilerin birazını yuttum. Bunun bir sakıncası olabilir mi? Hamile kalır mıyım? M.E./Sivas
Dr. Cem KEÇE Bir kadının erkek cinsel organını yalayarak, emerek ve öperek ağzıyla uyarmasına oral seks (felliato) denir. Tek eşlilik, temizlik, hijyen ve uygun ortam gibi konulara dikkat edildiğinde oral seks sağlıklı bir tercih olarak yaşanabilir. Ancak oral seks sırasında dişler penise acı veya zarar verebilir, ağızdaki enfeksiyonlar ve cinsel yolla bulaşan hastalıklar vajinaya veya penise bulaşabilir. Çünkü tüm beden sıvıları gibi meni de mikrop taşıyabilir, yüzdeki yara berelerden veya gözden mikrop bulaştırabilir. Meninin kendisinde olmasa bile cinsel organlardaki sıvılarda hastalık mikropları bulunabilir. Ancak yuttuğunuz ya da yüzünüze geleni meniden hamile kalma olasılığınız yoktur.
Arkadaşına Gönder

* Aşağıdaki yorum bölümü sadece bu Soruya yorum yazabilmeniz içindir, lütfen aşağıdaki formdan sorularınızı göndermeyiniz. Aşağıdaki formdan gönderilecek sorularınız yanıtlanmayacaktır. Soru Sormak için lütfen tıklayınız.

Diğer Cinsellik Soru Cevapları

Bursa Psikolog Bursa Cinsel Terapi Aile Danışmanlığı Bursa Psikolog